Przydatne Narzędzia

Przydatne Narzędzia

Canva

Canva to prawdziwy kombajn jeśli chodzi o przygotowanie rozmaitych materiałów. Jeśli chcesz stworzyć np. pocztówkę, CV, prezentację, grafiki do social media, infografikę itp. to znajdziesz tam bardzo wiele gotowych szablonów, które możesz dowolnie zmieniać. Niektóre dodatkowe elementy są płatne, ale darmowa baza jest bardzo obszerna. Canva jest wykonana bardzo profesjonalnie, interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Nozbe

Nozbe – polska aplikacja do zarządzania czasem i zadaniami. Wśród aplikacji do zarządzania zadaniami Nozbe wyróżnia się prostym interfejsem. Do tego mamy pełen pakiet opcji i możliwości.

Evernote

Evernote to dobrze znane narzedzie do tworzenia notatek, organizowania zadań, planowania i przechowywania informacji. Program, jak sugeruje sama nazwa, bazuje na prostym pomyśle notatek.

Generator kalendarzy

Generator kalendarzy jest częścią popularnego serwisu TimeAndDate.com, oferującego mnóstwo przydatnych narzędzi związanych z datą, czasem i pogodą. Nazwa zdradza już nam zastosowanie aplikacji, gdzie w kilka chwil możemy stworzyć kalendarz, korzystając z szeregu dostępnych opcji.

Smash i WeTransfer

Łatwy sposób na przesłanie dużych plików !

PDF I Inne

Przetwarzanie plików pdf i inne przydatne możliwości…

Pixlr I Sumopaint

Pixlr stara się dosyć wiernie naśladować Photoshopa. Oferuje wiele możliwości edycji, które znamy z jego sławniejszego kolegi Photoshopa.
Sumopaint na pierwszy rzut oka wygląd jak wierna kopia Photoshopa. Budowa interfejsu, czy podstawowe funkcje są bardzo podobne.

Gravity Designer

Gravit daje nam bardzo duży zakres narzędzi dostępnych z poziomu przeglądarki. Jak się okazuje, możliwości się niemal nieograniczone. Dodatkowo otrzymujemy pełnoprawny program graficzny, z zapisami na serwerze „w chmurze” włącznie.

Notatki mogą być nie tylko prostym tekstem, ale także stroną internetową lub jej fragmentem, zdjęciem i tak dalej co zaraz pokaze
4.9
4.9 z 5
opinie 8

Szczegóły oceny

5 ⭐️
7
4 ⭐️
1
3 ⭐️
0
2 ⭐️
0
1 ⭐️
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Pokaż więcej
Proszę się zalogować, aby napisać opinię
Przydatne Narzędzia
Cena:
Bezpłatnie